Archiwum: październik 2024

2024-10-10
W dn. 8 października klasy ósme wzięły udział w Konferencji "Przyszłość zależy od dzisiaj" zorganizowanej przez Miejską Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. To podsumowanie zajęć, które odbyły się w minionym roku szkolnym.

2024-10-15

11 października odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej przygotowana przez uczniów klas 3b i 8a. Podczas akademii mogliśmy oglądać scenki z życia szkoły, przygotowane przez uczniów klasy 8a, oraz występy wokalne i taneczne uczniów klasy 3b.

2024-10-15

Końcem września uczniowie klasy 8a z entuzjazmem przebrali się w stroje księżniczek i postaci z bajek i wybrali się do naszego przedszkola.

Pamiętamy o zmarłych nauczycielach
2024-10-15

Uczniowie klasy 6c pięknie przyozdobili znicze, które znalazły się na grobach zmarłych nauczycieli i pracowników szkoły spoczywajacych na naszym rybnickim cmentarzu. Pamieć zatrzymuje czas.