Konkurs recytatorski o tematyce patriotycznej "Majowe Święta"

2024-05-06

Nasze przedszkole postanowiło uczcić majowe polskie święta i z tej okazji dn. 06.05.2024 r. zorganizowało przedszkolny konkurs recytatorski o tematyce patriotycznej "Majowe Święta". Dzieci miały okazję zaprezentować swoje umiejętności recytatorskie, powalczyć z tremą oraz wykazać się niezwykłym talentem i odwagą! Wszystkiego dzieci stając przed niemałą widownią odważnie i pięknie recytowały wiersze. Każdy występ widownia nagradzała gromkimi brawami. Uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody.
Jury stanęło przed naprawdę trudnym zadaniem, wyłonienia laureatów spośród wspaniałych wystąpień.

Werdykt prezentował się następująco:
W kategorii wiekowej 3-4 latki:
I miejsce - Tadeusz (grupa Misie)
II miejsce - Ksawery (grupa Misie)
wyróżnienie - Wiktoria (grupa Jeżyki)

W kategorii wiekowej 5-6 latki:
I miejsce - Oliwier (grupa Liski)
II miejsce - Jan (grupa Sówki)
III miejsce - Michał (grupa Sówki)
wyróżnienie - Dorota (grupa Sówki)
wyróżnienie - Lena (grupa Sówki)

Pięknie dziękujemy wszystkim dzieciom i Rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie się do konkursu! Tym samym gratulujemy osiągniętych sukcesów!