Godziny pracy:

Budynek główny: 6.30 - 17.00 - wychowawcy: p. Helena Buś, p. Justyna Jarmuż, p. Magdalena Dobias.
Budynek nr 2 (tzw. filia): 6.00 - 17.15 - wychowawcy: p. Marlena Soboń, p. Agata Borkowska, p. Ewa Kubiak.

Korzystanie ze świetlicy jest nieodpłatne. O przyjęcie dziecka do świetlicy ubiegać się mogą w pierwszej kolejności rodzice pracujący zawodowo (lub prawni opiekunowie). Kwalifikowania i przyjmowania uczniów do świetlicy dokonuje się na podstawie wypełnionej przez rodziców karty zgłoszenia dziecka do świetlicy. Świetlica realizuje swoje zadania według szkolnego oraz własnego rocznego planu pracy wychowawczej, opiekuńczej i dydaktycznej, uwzględniając dzienny rozkład zajęć.
Uczniowie spędzając czas w swietlicy , zajmują się :

• pracą własną : odrabianie zadań domowych pod nadzorem wychowawcy

• grami stolikowymi i edukacyjnymi

• uczestniczeniem w ciekawych i różnorodnych zajęciach tematycznych oraz plastycznych z uwzględnieniem rożnych technik plastycznych

• uczestniczeniem w świetlicowych konkursach plastycznych, artystycznych, rozwijających zainteresowania i umiejętności uczniów

• czytaniem prasy, literatury - zajęcia czytelnicze

• grami i zabawami integracyjnymi w swietlicy i na boisku szkolnym.
    Uczniowie przebywający w świetlicy są zobowiązani do przestrzegania regulaminu świetlicy oraz podstawowych zasad bezpieczeństwa.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

19 MARCA NA TERENIE FILII ODBYŁ SIĘ KONKURS MAJĄCY ZA CEL PRZYWITAĆ WIOSNĘ -"OMNIBUS 2013".
    Udział w nim wzięły wszystkie klasy I, II, i III. Podczas licznych konkurencji uczniowie mieli okazję wykazać się wiedzą z różnych dyscyplin naukowych( przyroda, matematyka, język polski, zmagania sportowe).
    Wszelkie wysiłki podejmowane przez reprezentantów klas miały w szczególności przyczynić się do wypędzenia długotrwale i uporczywie panującej zimy. Prezentujemy teraz kilka zdjęć z imprezy, a wszystkim uczestnikom jeszcze raz pragniemy podziękować za wspaniałą zabawę:

Prezentacje multimedialne

Filia 2009/2010