Działalność szkolnego Koła PCK 2017/2018

W miesiącu wrzeœśniu szkolne koło PCK zorganizowało zbiórkę artykułów szkolnych dla dzieci potrzebujących wsparcia. Akcja cieszyła się zainteresowaniem uczniów. Zebraliśmy wiele fajnych i do tego nowych rzeczy, które zapewne sprawią dzieciom wiele radości!
W tym miejscu chciałam bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyłączyli się do naszej akcji. W sposób szczególny dziękuję klasie Vb, która wyszła z niezwykłą inicjatywą!
Poniżej przedstawiam przydzieloną punktację. Niestety nie wszystkie dary, które do mnie dotarły były podpisane. Czekam na ewentualne reklamacje:-)))
3f - 10
5a - 35
5b - 37
5c - 20
5d - 5
5e - 10
6a - 30
6c - 29
6d - 9
7a - 15
7b - 7
Pozdrawiam, opiekun koła - Zofia Matuszczyk

Witam serdecznie wszystkich Uczniów po wakacyjnej przerwie!
Jak zwykle czas wakacji upłynął nam bardzo szybko. Przed nami rok wytężonej nauki i pracy. Życzę Wam zatem wszystkim ogromu sił i chęci do zdobywania nowej wiedzy!
Jak w latach poprzednich - tak i w tym roku szkolnym - w naszej szkole działać będzie szkolne Koło PCK. Przed nami wiele zadań do wykonania. Nie zapomnimy oczywiście o Patrycji, dla której będzie nadal prowadzona zbiórka nakrętek, otworzymy również nasze serca na potrzeby adopcji naszej Agness Chimutafu z Zambii.
O wszystkich planowanych działaniach na ten rok szkolny będziecie mogli dowiedzieć się na pierwszym spotkaniu, na które już teraz wszystkich chętnych uczniów zapraszam!
Terminy spotkań będą podawane z wyprzedzeniem na tablicy zastępstw (pierwsze piętro).
Pozdrawiam, opiekun koła - Zofia Matuszczyk

Archiwum-rok szkolny 2016/2017