Witajcie Drodzy Czytelnicy.

W tym roku szkolnym pracujemy w dwóch grupach. W zajęciach uczestniczą uczniowie klas 4, 5 i 6.
Ostatnio dołączyły do nas dwie dzielne trzecioklasistki : Dorota i Julia.
Każdy z uczestników zajęć może wybrać sobie najbardziej dogodną porę.

Spotkania zespołu redakcyjnego odbywają się w czwartki od 13.45 - do 14.30 i od 14.35 - 15.20 w sali nr 23.

Oto skład naszego zespołu redakcyjnego :
Igor Albin, Nicola Auer, Wiktoria Borecka, Franek Chlubek, Iga Damek, Martyna Karczewska, Laura Korneta, Oliwia Rogowska, Filip Tarantowicz, Zuzanna Turek, Sara Widera .

Zapraszam na zajęcia i życzę przyjemności podczas czytania naszej gazetki.
p. Ewa Szewczyk ( opiekun koła)

Wesołych Świąt! I dozobaczenia w nowym 2015 roku.

W październiku w ramach Rybnickich Dni Literatury wybraliśmy się do Powiatowej Biblioteki Publicznej na spotkanie z Olą Cieślak - ilustratorką książek dla dzieci. Godzina spotkania minęła błyskawicznie i każdy z nas wyszedł z oryginalną maską.

Wybrane artykuły z gazetki - POLECAMY !!!