*** Konsultacje dla rodziców odbędą się 13 grudnia (środa) od 18.00 do 19.00, Zapraszamy ***

Drodzy Rodzice!

Dnia 13 grudnia 2017 roku (dzień konsultacji ) zostanie wystawiona odzież pozostawiona w szkole przez uczniów. Bardzo prosimy o jej odbiór. W kolejnych dwóch dniach będą mogli to uczynić uczniowie. Po tym terminie odzież zostanie przekazana na potrzeby domu "Matki i Dziecka".

Fundacja Puls Med Blisko Ciebie w ramach realizacji II etapu projektu "DZIĘKUJĘ .... NIE TYJĘ!" zaprasza chętnych uczniów, dzieci małoaktywne fizycznie, bierne ruchowo, spędzające czas przed komputerem a także borykające się z otyłością genetyczną lub nabytą na cykl BEZPŁATNYCH ZAJĘĆ RUCHOWYCH, które poprawią kondycję i sprawność fizyczną dzieci oraz pomogą w utracie zbędnych kilogramów.
Zajęcia prowadzone będą od 16 października do 1 grudnia br. w każdy poniedziałek, środę i piątek w godzinach od 18.00 - 19.30, w Centrum Rehabilitacji NZOZ Puls-Med w Rybniku przy ul. Grunwaldzkiej 66.
Ćwiczenia prowadzić będą doświadczeni Fizjoterapeuci.
Na pierwsze zajęcia zapraszamy dzieci wraz z rodzicem lub opiekunem ( wymagane jest podpisanie zgody na udział w zajęciach ruchowych).

AKTYWNOŚĆ FIZYCZNĄ POŁĄCZYMY Z DOBRĄ ZABAWĄ

Serdecznie zapraszam

Katarzyna Sobik-Mika

Wiceprezes Fundacji

DZIESIĘC KROKÓW UCZNIA JEDENASTKI

1. Do szkoły przychodzę punktualnie.
2. Mówię "dzień dobry" na powitanie.
3. Po dzwonku - ustawiam sie parami, spokojnie oczekuję na nauczyciela.
4. Dyżurny klasowy pamięta o swoich obowiązkach (czysta tablica, kreda, wywietrzona sala, estetyka sali ).
5. Na lekcji pilnie pracuję.
6. Na przerwie odpoczywam, pamiętam o bezpieczeństwie swoim i innych dzieci.
7. Mówię "do widzenia" na pożegnanie.
8. Spokojnie opuszczam szkołę.
9. Idąc do domu wybieram najbezpieczniejszą drogę.
10. W każdym miejscu i o kazdej porze staram się byc kulturalny.